Harika Bikini Seçimi

Yaz aylarını vücudumuzu mükemmel değil diye, plajdan uzak geçirecek değiliz. Yapmamız geren tek şey vücudumuzu mükemmelleştirecek bikiniyi bulmak!

Bikiniler Hit: 1339 / Yorum: 0 / 14 Ocak 2014 14:26
Harika Bikini Seçimi
-A +A

Sorun : Uzun bir vücut

Seçmeniz gereken bikini: Bu durumda 2 seçeneğiniz var. İlki tek parça bir mayoyla vücudunuzu daha kısa göstermek, diğeri de parlak renklerde bir bikini ile dikkati kalça ve göğüslerinize çekmek.


 

Sorun: Geniş omuzlar

Seçmeniz gereken bikini: Boyundan bağlı bikinileri deneyin. Bu bikiniler omuzlarınızın arasındaki uzaklığı bölerek daha dar görünmelerini sağlayacaktır. Böylece omuzlarınız, vücudunuzla daha orantılı görünecektir.

 


 

Sorun: Küçük göğüsler

Seçmeniz gereken bikini: Göğüs kısmı etrafında fırfırlı modelleri tercih edin. Bu modeller göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayacak ve görünümüze Marilyn Monroe havası katacaktır.

 


 

Sorun: Fazla kilolar

Seçmeniz gereken bikini: Sizin için bir mayo daha uygun olacaktır. Kıvrımlarınız yüzünden vücudunuza küsmeyin. Sizi daha zayıf gösterirken, aynı zamanda çok da modern görünen mayoları tercih edin. Yüksek belli bikiniler de göbeğinizi saklamak için iyi bir seçim olacaktır.

 


 

Sorun: Geniş Kalçalar

Seçmeniz gereken bikini: Eğer dikkatleri büyük olduğunu düşündüğünüz kalçalarınızdan uzak tutmak istiyorsanız, etekli ya da şort şeklinde bikinileri tercih edebilirsiniz.

 


 

Sorun: Hamilelik kiloları

Seçmeniz gereken mayo: Hamilelikte aldığımız kilolardan kurtulmamız Miranda Kerr ya da Ebru Şallı kadar kolay olmuyor maalesef. Bu durumlarda karın kısmı korseli ve kalçalarımızı gizleyen etekli mayolar bizim en büyük yardımcılarımız. Doğumdan hemen sonra tatile çıkıyorsanız da, henüz eski formuna kavuşmayan vücudunuzu uzun kaftanlarla da gizleyebilirsiniz. Aynı zamanda çok trendy görünebilirsiniz.

 


 

Sorun: Kısa bir vücut

Seçmeniz gereken bikini: Vücudunuzun bacaklarınıza göre daha kısa göründüğünü düşünüyorsanız, düşük belli bikini altları ve mümkün olduğunda küçük bikini üstleriyle vücudunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Straplez bikini üstleri de işinize yarayacaktır.

 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları