Bu yaz baba ve oğullar bir örnek giyinecek

Eğer bir babaysanız ve oğlunuz varsa; her zaman size hayran olan, sizin gibi olmaya çalışan, sizi kahramanı olarak gören biri var demektir.

Yazlık Hit: 579 / Yorum: 0 / 10 Aralık 2013 20:27
Bu yaz baba ve oğullar bir örnek giyinecek
-A +A

Tıraş olurken, maç izlerken, giyinirken, araba kullanırken hep bir çift göz sizi izler; sizin gibi güçlü olacağı ve sizin gibi giyineceği günü hayal eder. B G Store, oğlunuza Ben de aynı babam gibi oldum diyebilme mutluluğunu ve gururunu hediye ediyor.
çok özel temalar, Babalar Günü ne özel kampanyayla B G Store da B G Store, Babalar Günüalışverişiyle kendisini ve oğlunu mutlu etmek isteyenleri çok özel bir kampanyayla karşılıyor.

Bu kampanyada, sınırlı sayıda üretilen 2 mayo alan babalara kendi mayosu hediye ediliyor. Sadece 16 Haziran Pazar günü uygulanacak kampanya, tek gün boyunca mağazalarda ve www.bgstoreonline.com da geçerli olacak. NBT Jeans markalı mayolarda, baba ve oğulları için aynı desen ve renkteki mayolar, baba - oğul ilişkisine farklı bir uyum kazandırıyor. Hardal, sarı, kırmızı ve mavi renkleriyle dikkat çeken NBT Jeans mayoları, farklı beğenilere hitap ediyor. Baba - oğul mayolarındaki klasik araba, limon ve marin ortak temaları, koleksiyonda çarpıcı detaylar olarak öne çıkıyor. Bağcıklı modelleriyle farklı vücut kalıplarının kullanımına imkan veren NBT Jeans mayolar, rahat bir mayo deneyimi sunuyor. Baba oğul mayo alışverişinde online alışveriş konforu Hem babalar hem oğulları için tasarlanan, marin ve yaz temalarıyla göz alıcı renklerin hakim olduğu bu koleksiyon, B G Store larda ve B G Store Online da ilgilenenleri bekliyor. yalnızca bir tık uzağınızda olan bgstoreonline.com ile siz de konforlu alışverişin tadını çıkarabilir, alışverişinizi dilediğiniz her yerden yapabilirsiniz. Baba ile oğul mayo koleksiyonu, babası gibi olmak isteyen oğulları ve oğluyla benzerliğinden gurur duymak isteyen babaları alışverişe davet ediyor.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları