Bikini seçiminde püf noktalar!

Vücudunuzdaki kusurları plajda gizlemenin de yöntemleri var. Nasıl mı?

Bikiniler Hit: 1374 / Yorum: 0 / 14 Ocak 2014 13:32
Bikini seçiminde püf noktalar!
-A +A

Küçük bir renk oyunu: Açık renk mayolar olduğunuzdan daha kilolu, koyu renk mayolar ise daha zayıf görünmenizi sağlar...
Geniş kalçaları saklamanın en ideal yolu göğüsleriniz uygunsa dikkati göğüslere çekmektir. Açık renkler daha çok dikkat çekeceği için üst kısmı açık, alt kısmı koyu renk ve desensiz olan mayolar hem göğüslerinizi olduğundan daha iri gösterir hem de gözleri kalçalarınızdan uzak tutar.

Göbeğiniz varsa, asla üçgen bikini giymeyin, Düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model giyerseniz, göbek kısmınızdaki desenler balon üzerindeki resim misali irileşeceği için yine dikkatleri göbeğinize çekmiş olursunuz.


 

Göğüsleriniz büyükse ve iri göğüslerinizi saklamak istiyorsanız, üçgen bikinilerden kaçınmalısınız.
Bikini üstlerinin altlara göre daha koyu renklerde olması, göğüsleri biraz daha küçük gösterir. İri göğüs sahipleri, daha düzgün bir görüntü için, kesim nasıl olursa olsun balenli modelleri tercih etmeli. Bu arada iri desenlerden de kaçınmak gerekiyor...

Küçük göğüslü hanımlar; son yıllarda yeniden moda olan boyundan bağlamalı üçgen bikinileri rahatlıkla giyebilir. 75-85 hissi yaratabilirsiniz. Geometrik ya da çiçek desenleri de sizin için ideal.
Ancak elde 75’i bile doldurmayacak kadar az malzeme varsa, içi dolgulu push-up üstleri kullanmaktan başka çareniz yok.

Bu arada straples bikini üstleri küçük göğüslü kadınlarda çok hoş duruyor; bu modelleri giyebiliyor olmanın keyfini çıkarmalısınız!

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları