2017 2018 Ayakkabı Modelleri

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile birlikte ayakkabı sezonunda yeni parçalar ve modeller de ortaya çıkmaktadır.

Trendler Hit: 474 / Yorum: 0 / 22 Ocak 2018 12:35
2017 2018 Ayakkabı Modelleri
-A +A

Bu modeller arasında yaygın olarak gündeme gelen parçalar ise geçen sezon olduğu gibi topuklu botlar. Sonbaharda şıklığınızı tamamlayacak olan bu topuklu botlardaki detaylar ile çarpıcı modeller ortaya çıkmıştır. 2017 2018 ayakkabı modelleri arasında genellikle 80’li ve 90’lı yıllara gönderme yapılmıştır. Renklerin birbirleri olan zıtlığı da bu sene oldukça moda haline gelmektedir. Aynı zamanda kadife botların hem kullanışlı hem de rahat olması kişilerin tercih listeleri arasında birinci sırada yer almaktadır.

 Renkli Topuklu Botların Çekiciliği

Düz renk topuklu botların yanı sıra bu sezon çarpıcı renkler kullanılmıştır. Bu renklerin birbirleri arasındaki zıtlığı ise göze hitap etmesi bakımından oldukça etkilidir. Modellere canlılık katan renkleri pek çok ayakkabı modelinde görebilirsiniz. Aynı zamanda tek bir renk uyumlu hale getirilerek o renk üzerine farklı canlı renkler kullanılmıştır. Topuklu botlarda ise topuk detaylarında çarpıcı renklere rastlayacaksınız.

 Taşlı Çizmeler İle Tüm Gece Boyunca Parlayacaksınız

Dünyaca ünlü pek çok marka bu sezon parlak ve taşlı çizmelere yönelmiştir. Bu çizmeleri gece davetlerinizde kullanabilirsiniz. Tüm gece boyunca ışıldayan çizmeleriniz ile gecenin yıldızı haline geleceksiniz. Aynı zamanda mat parçalardan hoşlanmayan kişiler için özel olarak tasarlanan parlak taşlı çizmelerin rahatlığı bakımından oldukça kullanışlıdır.

Altın Renkteki Çizmeler İle Tarzınızı Konuşturun

Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan kısa topuk bot modellerinde altın sarısı ve parlak modeller bu sezon ortaya çıkmıştır. Son iki yıldır altın sarısı rengine yoğun ilgiden dolayı pek çok aksesuar ve giyim parçalarında bu detay mutlaka kullanılmaktadır. Bu sezon ise altın sarısı detayı botlarda sıkça rastlanılacaktır.

 Neon Rengi Botlar İle Geri Dönüyor

Birkaç yıl önce sıkça her parçada görülen neon rengi bu sezon bot ayakkabılar ile geri dönüyor. Düz tabanlı bot modelleri ile geri dönen neon rengi her yaşa ve tarza hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Spor görüntüsünün altında estetiklik bulunduran bu ayakkabılar genellikle kalem eteklerin altına giyilerek kullanılacaktır. Böylelikle spor ve şıklık bir araya gelecektir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları